Jdi na obsah Jdi na menu
 


 máme k nabídnutí i koťátka, ale nemůžu vkládat fotky.

 

_____________________________________________

 

Kočičky, které jsou  v našem depozitu jsou vzhledem k věku, nemocem či plachosti vhodné spíše k virtuální adopci.

Nicméně, přestože jsou tyto kočičky nějakým způsobem handicapované, neodmítám, že by nemohly odejít do nového domova. Jen potřebují zvýšenou péči.

56345904_2679818742034611_352386591869632512_n.jpg

Borůvek

Borůvek se narodil asi 1.10.2018. Je to mazlivý kocourek, očkování i kastraci má teprve před sebou, přesto už hledá nový láskyplný a hlavně stabilní domov. Je rád doma, poleží si na škrabadle, ale moc rád chodí na zahrádku. Nejvhodnější by byl do domečku (ne u silnice), odkud by si podle své potřeby chodil na zahrádku.

 

 

 

 

 cyrilek-1.jpg

cyrilek-2.jpeg

Cyrilek

Nar. asi 1.5.2014, kastrovaný, mazlivý, mírně napadá na zadní nožku - po starém úrazu velmi špatně srostlá pánev. Nalezen v sobotu 28.4.2018 ve Svitavách, ulice Bulharská. Po operaci prasklého kolenního vazu.

 

 

monetka-20180418.jpg

Monetka

Monetka se narodil asi 1.4.2011, je to nádherný kastrovaný peršánek, typu kočičky z reklamy na Monetu Money Bank. Trošku problematický, hladit se nechá, ale podle svého uvážení, když toho má dost, naznačí seknutí tlapkou. Pokud včas neucuknete, pak už sekne. Společnost kočiček mu nedělá až tak dobře, nedruží se, ale nijak je nenapadá, vychází s nimi. Podle nálady se jde proběhnou ven, ale některé dny odmítá vyjít z ložnice, která se mu stala domovem. V noci rád spí na mně, není těžký, tak mne ani nijak netlačí.  Má po zákroku zoubků, kdy se musely tři zadní stoličky vytrhnout. Bohužel trpí i struvity a je na struvitové dietě, ale rád ji přijímá. V případě, že mu budete schopni poskytnout klidný domov a vlídné zacházení, bude věrným a vděčným společníkem. Navíc extrémně zdobícím.

 

 

peta.jpg

Péťa

  Péťa se narodil asi 1.9.2015, k nám přišel z Květné po nepovedené kastraci nekastraci. Je plašší, ale se mnou se mazlí, manžela se nadále dost bojí. Kastrovaný, plně očkovaný, FeLV, FIV negativní

 

 

vila-zvonilka.jpg

Víla Zvonilka

nar. asi 15.9.2015, k nám přišla 7.10. jako malinké koťátko, které je třeba několikrát denně krmit z lahvičky s dudlíkem. Vyrostla z ní trochu rozpustilá a rozmazlená kočičí slečna, je plně očkovaná, FeLV, FIV negativní, kastrovaná.

 

393970170.jpg

 Twentík (v popředí)

Narozen asi v říjnu 2014, velmi mazlivý, FIV/FeLV negativní, plně očkovaný, upovídaný, drobný a kastrovaný. Moc rád chodí ven.

 

 

selfie-z-chmeliku.jpg

Selfie

Selfinka se narodila asi 7.9.2014. Je FeLV/FIV negativní, mazlivá, drobná a hebounká. 2.4.2015 kastrovaná.

 

 

mirecek.jpg

Mireček

Mireček se narodil asi 20.8.2014. Je zvyklý na další kočičky, na malé děti, veliký mazlík. FeLV, FIV negativní, plně očkovaný.

Mireček má adoptivní maminku paní Mirku Šimkovou

 

 

kvetuska.jpg

Květuška

Květuška se narodila asi 15.8.2014, je FeLV/FIV negativní, očkovaná. Je to mazlivá kočička, ráda spí v posteli. Kastrovaná.

 

 

meluzin.jpg

Meluzín

Meluzín aneb Melu je narozený asi 1.3.2014, je to velice mazlivý kocourek, ale stále hodně a hodně povídavý, kastrovaný. Když je doma relativní ticho, tak je Meluzín venku, ale jakmile slyšíme volání, které nepřestává, je to jisté - Melu je doma a chce mazlit!

 

 

penny.jpg

  Penny

nar. 1.4.2012 - krásná kočička typu Felix, hravá, mazlivá, povídavá, temperamentní a velká myšilovka. Kastrovaná.

 

726250901.jpg

Brejlička 

Nádherná želvička, upovídaná, mazlivá, ráda spinká v posteli, dost dominantní. Narozená asi 1.6.2012. Očkovaná, kastrovaná - jedno z "Heleňátek".

 

 

dscn9476.jpg

 

438980798.jpg 

Bradička

 

Bradička se narodila 1.6.2012 mamince Helence. Je to milá kočičí slečna, ráda se pomazlí, ale také má ráda svůj prostor. Bradička trpí alergií na klíšťata.

 

 

 

cervenacek.jpg

  Červeňáček

 nádherný červený  kocourek, nar. asi 1.5.2010. Je to kliďas,  veliký mazlík, rád spinká v posteli.

 

 

liborka.jpg   

Liborka

Liborka se narodila asi 1.5.2011, k nám přišla v září 2011 spolu s maminkou Kavánkovou. Liborka je sice mazlivá, ale velmi samostatná a osobitá kočička. Nemá moc ráda ostatní kočičky, je vynikající lovec myšek. K cizím lidem velmi nedůvěřivá. Kastrovaná.

 

 

dscn8949.jpg

Pitkin

Pitkinek se narodil asi 20.5.2011. Je čokoládové barvy, velmi mazlivý, komunikativní, chytrý. Kastrovaný. Po těžké viroze na jaře 2013 je třeba hlídat hodnoty ledvin, trápí ho někdy více a někdy skoro vůbec chronická rýma.

 

 

572525574.jpg

Helenka

Helenka se narodila asi 1.5.2008, ale možná daleko dříve. Je to nádherná  želvovinová mourinka, zlatá máma koťátek 2012, i adoptivních. Je tichá, nenáročná, ráda se mazlí, ráda loví myšky a nahřívá si kožíšek na sluníčku. Kastrovaná. Když může, spí v posteli. Má po čištění zoubků, několik se muselo i vytrhnout. Je nutné hlídat krevní hodnoty, je na dietě kvůli horší funkci štítné žlázy. 

  

 

 

entik.jpg

Entík

Entíček se narodil asi 1.8.2013, je to krásný kocourek, s námi se moc rád mazlí, ale cizích lidí se velmi bojí. Pochází od plaché kočičky, která svá koťátka porodila poblíž jedné truhlárny ve Svitavách.

 

zizala-z-chmeliku.jpg

Žíža

Žížalka se narodila asi 2.5.2009, je to nádherná kočičí dáma, tichá, mírná a velká. Má moc ráda svůj klid v ložnici, odkud si odběhne na pár hodin ven a zase se vrací. Poslední roky spí se mnou v posteli, u hlavy, nádherně přede, ale musí spát u obličeje, jak se otočím, přejde na druhou stranu polštáře. Má i po operaci špíčků na bříšku.

 

886097467.jpg

 

 

Obrazek

Golfík

   nar. asi 20.9.2009, je velice mazlivý, miloučký, hravý a něžný. Je drobnější, křehounký. Rád si hraje, určitě by mu kočičí kamarád chyběl. Kdosi ho vyhodil coby miminko u čerpací stanice ve Vysokém Mýtě.... Golfíček je ale velmi plachý a po všech letech, co je u mne, už by patrně přechod do nového domova nezvládnul.

 

 

Obrazek

 Poldinka

je zachráněná kočička ze zahrádkářské kolonie, kdy ke mně přišla na smrt nemocná. Všechno překonala a vyrostla  do krásné kočičky. Poldinka je narozena asi 1/8 2009, velice plachá...

 

  

Obrazek

Bonifácek

 Moureček Bonifácek, narozený 1.4.2008 kočičce Jitce, velikánský mazlík, nádherný, velký, atletický  kocourek, ale vůči cizím lidem plachý.

 

 

 Obrazek

Bětulka 

Tříbarevná Bětulka, narozená 12.4.2008 kočičce Bětušce, kastrovaná, umazlená, veliká  a upovídaná. K cizím lidem je  nedůvěřivá.

 

 

pict0014.jpg

Buřtík

Buřtík se narodil v květnu 2012 v sezemickém depozitu, k nám se dostal po požáru onoho depozita s tím, že je poloplachý - což je pravda. Naštěstí se ale dobře adaptoval a našel si u nás svoje místo. K cizím lidem je nekontaktní, má po čištění zoubků, které ho poslední dobou trápily.

 

 

dsc_0069.jpg

 

Kamilka

Kamilka se stejně jako Buřtík k nám dostala po požáru v sezemickém depozitu. Nar. asi 1.5.2009, ostražitá a k cizím lidem velmi nedůvěřivá. K přímé adopci je  nevhodá.

 

pict0037.jpg

Tomášek

 

Tomík se narodil 30.4.2007 kočičce Toničce - tu jsem tenkrát našla u Billy, žebrajíc o kousek rohlíku, aby zahnala hlad, vyhublou, s ostříhanými vousky....a vysokobřezí. Tomík se v červenci 2007 umístil, skoro pět let měl bezva domov - až nám jej majitelka vrátila, že už ho finančně nezvládne.... Tomášek nepapá granulky, opravdu ne, ani jednu - zato konzervičky, kapsičky a maso mu chutnají. Jenže má struvity, časté záněty močových cest a je na dost drahé dietě... Navíc má velmi nemocnou štítnou žlázu, dvakrát denně bere léky a co pár týdnů je třeba dělat krevní rozbor.  Přáli bychom mu nový a stálý domov, ale víme, že náklady na Tomíka jsou veliké a těžko hledat  dvanáctiletému kocourkovi nový superdomov, když všude kolem jsou spousty zdravých koťat a kočiček....

Tomík má adoptivního tatínka Ing. Mojžišíka

 

 

Kočičky, které jsou v našem depozitu jsou vhodné spíše k virtuální adopci.

Nicméně, přestože jsou tyto kočičky nějakým způsobem handicapované, neodmítám, že by nemohly odejít do nového domova. Jen potřebují zvýšenou péči.

 

 

  

                                                                                                                                                                

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Meluzín

jana, 3. 2. 2018 23:52

Dobrý den , je ještě k mání meluzín ? Děkuji za odpověd Jana

Re: Meluzín

Eva, 30. 10. 2018 11:33

Dobrý den, moc se omlouvám, že jsem přehlédla Váš komentář. Mrzí mne to. Nicméně Meluzínek je stále u nás.

40 Ways to Lower Your Blood Load

AAcroneAssubre, 6. 10. 2018 12:20

Torsion bras de quelqu'un est comment poupe votre sang pousse contre les parois de vos arteres lorsque votre coeur essence pompe le sang. Arteres sont les tubes qui transportent prendre offre sang loin de votre coeur. Chaque temps votre coeur bat, il pompe le sang tout au long vos arteres a la vacances de votre corps.
https://www.cialispascherfr24.com/tadalafil-prix-belgique-horaires/

3 koťátka...

m.š., 15. 5. 2017 16:56

dobrý den,
obracím se na Vás s prosbou týkající se našich koťat; narodily se čtyři, majitele jsem bohužel i přes své velké snažení našla jen pro jednu z nich (jsou to všechno kočky). protože máme už tak koček hodně, další si bohužel nechat nemůžeme, a tedy... nevím, co by bylo pro ně nejlepší. doufala jsem, že byste mi případně mohli poradit, kam/komu bychom je mohli dát (nejlépe na Chrudimsku, příp. Pardubicku), nebo jestli by koťátka mohla najít (snad dočasný) domov u Vás...?
pokud se brzy nepřihlásí ještě nějaký zájemce, jsou tedy tři - krásné, zdravé kočky, staré asi tři týdny.. moc by se mi ulevilo, kdybych věděla, že jsou v dobrých rukou...
děkuji mockrát za pomoc,
přeji krásný den

Re: 3 koťátka...

m.š., 15. 5. 2017 16:56

případně prosím zašlete zprávu na m.stikarova@email.cz, děkuju

Re: Re: 3 koťátka...

Eva, 30. 5. 2017 13:57

Dobrý den, odpověděla jsem na Váš mail.

Dotaz na podporu Tomáška

Karel Mojžišík, 31. 1. 2017 12:26

Měl bych zájem posílat nějaké papání pro Tomáška,je to možné ? Píšete,že je na drahé dietě, ale nepíšete na jaké. Co by potřeboval ?
Je možné posílat konzervy a kapsičky ?

Dále máte v názvu jednou o.s., pak zase z.s. Co je správně ?

karel.correct@centrum.cz

Hledám kocourka

Martina, 26. 6. 2014 12:09

Dobrý den, Hledáme 1-2 ročního kocourka, který je zvyklý venku.
Kontakt:
2472001@seznam.cz

Děkujji.

Poloperšanka

Zdeňka Semecká, 2. 1. 2014 0:20

Dobrý večer,
prosím je ještě k mání ta nádherná, rezavá poloperšanka?
Pokud je zvyklá v domečku, ráda bych si ji vzala.
Zítra se k Vám rozjedu. Snad se dozvím více.
Zdraví Zdena ze Svitav
604967488

Re: Poloperšanka

jirka, 2. 1. 2014 20:09

Dobrý den,
volná určitě je, ale než se rozjedete, volejte první prosím paní Evu, na čísle 734 597 049.
Jezdí se teď opět na veterina, tak aby byla doma.
Díky moc.
Za Kočky Sobě Svitavy
jirka

Kočka

Lenka, 25. 5. 2013 19:54

Zde je na mě kontakt: pustl@seznam.cz a předem děkuji za odpověď. Mějte se hezky.

Kočka

Lenka, 25. 5. 2013 19:49

Dobrý den, mohla bych se Vás zeptat zda tu i přijímáte kočky? Doma máme dvouletou kočku a nedávno začaly problémy ohledně sousedů, vadí jim, ale my jí nechceme nijak ublížit, ale dát někam do útulku, kde by si jí vzal nějaký člověk kde by to nevadilo okolí. Jde to tady nebo jen dáváte do rodin opuštěné kočičky?

Poraněné kotě

Sára M., 7. 9. 2012 21:07

Dobrý den, nalezla jsem koťe, které má poraněné oko nebo je to možná "jenom" zánět, který potřebuje ošetřit. Koťátko se nachází v Litomyšli v areálu Střední zahradnické školy (poblíž intru "Mlíkárna", kde i ostatní kočky dostávají krmivo). Jsou mu asi 2 měsíce, ale spíše je mladší nebo je tak drobounké. Předpokládám, že se koťátko narodilo jedné z plašanek, které tu také pobývají, ale kotě narozdíl od ostatních se dá bez problému chytit, je přítulné. Tím to vás prosím o pomoc nebo alespoň o radu jak by se mu dalo pomoci. Já si bohužel kotě nechat nemůžu jelikož jsem na intru... S Pozdravem Sára M. a předem děkuji za odpověď
e-mail: smatternova@seznam.cz
Tel.: 605 989 353

Osvojení kočičky

Iveta, 6. 7. 2012 11:36

Dobrý den,

Hledáme kamarádku pro našeho ročního kocourka. V případě, že by to bylo možné, moc rádi se přijedeme za Vámi podívat osobně. Bohužel se Vám však již druhý den nemůžeme dovolat.

Kontaktní email na nás: amy-x[zavináč]seznam.cz

Hezký den,

Iveta

Dnesni navsteva

Otavky, 20. 5. 2012 19:38

Dnesni navsteva byla uzasna, oba pecujici lidicky obdivuji a preji moho sil. O Blekinku se bude pecovat co nejlepe to pujde :-) a urcite budm informovat a posilat fotecky :-) preji krasne slunecne dny pro kocicky a panicky

kočička

Ivana, 22. 10. 2010 14:15

Dobrý den, prosím Vás, jak si kliknu na jednotlivou kočinku, abych se o ní něco dověděla, prosím?Ivana
Konkrétně bych ráda viděla tu kouřovou, jak tam máte narozenou 15.8.2010

kočičky

Martina, 13. 10. 2010 18:26

Paní Evo, kočičky jsou nádherné, všechny. Já jsem teda vysazená na mouriny, ale nevím, kterou bych vybrala, musela bych všechny :-)

Kočky

Honza, 3. 5. 2010 14:41

to sou takove hezke kocicky:)

Daneček

Jana, 11. 3. 2010 20:15

Tak vidím, že Daneček už taky odjel do nového domečku. Krasavec. Přejeme mu moc štěstíčka.

Joleček

Zdeněk, 22. 2. 2010 17:22

Tak modrý krasavec už má svůj pelíšek, super. A očička mu ještě můžou zezelenat, času má dost a i kdyby ne, i tak z něj bude pan kocour :-)