Jdi na obsah Jdi na menu
 


29. 7. 2012

ČERVENEC 2012

29/7

Červenec končí a já jsem nestihla napsat NIC:(

Omlouvám se všem....

Měsíc nezačal dobře, 2.7. zemřela malinká Hvězdička, kočička Helenky. Snad nějaké viry, přes všechnu snahu a léčení odešla tam, odkud není návratu. Tam odešla další den i Alenka. Plachá roční kočička, která dlouho marodila.

Sašenka s Wandičkou jsou po kastraci, běhají všude, stejně tak má po kastraci Uršulka.

Momentálně tady letí nějaká blinkavá, kotíci u Helenky poblinkávali, párkrát jsme jeli s Helenčinými mourečky Bentiti a Murphym na injekci. Teď už jsou pouze na dietě. Sašenka, Wanda, Tánička a Vasilka měly dost velké průjmy, dostávají antibiotika. Wilibaldovi se všechno krásně zahojilo, ale po dvou týdnech se rána pod okem opět otevřela, takže je znovu na antibiotikách a rána se opět denně vyplachuje. 

Dneska jsme museli na veterinu s Blekískou, spala v krabici v zadní předsíni a nijak nereagovala - až když jsem ji chtěla vzít, hned bylo vidět, že je zle. Podle ultrazvuku jsou špatné ledviny, dostala injekce, kapačku a ráno jedeme k panu doktorovi opět. Nevypadá to vůbec dobře.

No - a v červenci jsme přijali Jitřenku, Juditku a 4 koťátka ze zahrádkářské kolonie a pak na pár hodin Mikeška. Siamáčka, co ho už doma nemohli mít kvůli alergii u dětí, ten dorazil 26.7. v osm večer a ráno nato v osm odej do Prahy ke kamarádovi Jiříkovi s Růženkou....

Bohužel žádný další příjem si nemůžeme dovolit. Domeček praská ve švech, vůbec nic nestíhám, navíc náklady jsou teď opravdu obrovské a nejde to vůbec utáhnout.

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář